Kviečiame į vaikų ir jaunimo vasaros stovyklą!

Vasara įsibėgėja, mūsų veiklos taip pat! "Pailsėjome" per karantiną, tad dabar atvirom širdim, pilnais balsais ir didelėm saujom semiam vasaros gėrybes ir džiaugsmą vėl būti kartu!

Ir jau visi nekantriai laukiam tradicinės "Paukštelių" choro (12-18 m.) stovyklos, kuri šiemet vyks rugpjūčio 23-28 d. nuostabioje vietoje - prie miško, pievų ir ežero - pas Tiberiados brolius Baltriškėse, Zarasų r.

Kaip ir kasmet, į stovyklą važiuojame nusiteikę ir rimtai mokytis, ir smagiai padūkti. Kasdien lavinsime balsus, mokysimės naujus kūrinius, ir tai tikrai bus labai rimtas darbas. Tačiau po jo - visas laikas pramogoms ir bendrystei. Žygiai po Gražutės parką, plaukimas baidarėmis Šventosios upe, tinklinis, ekskursijos, intelektiniai žaidimai, vakarojimai prie laužo -- žodžiu, viskas, ko jau taip labai  pasiilgom.

Stovyklą iš dalies finansuoja Vilniaus m. savivaldybė ir "Bernardinų bažnyčios giedojimo mokykla". Stovyklos kaina finansuojamoms vietoms - 155 Eur, vaikams turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių arba iš šeimų, gaunančių valstybės socialinę paramą - 131 Eur. Finansuojamų vietų skaičius ribotas. Nefinansuojamų vietų kaina 200 Eur.

Susipažinkite su detalia stovyklos programa>>

Registracija vaikams, kurie dar NĖRA CHORO "PAUKŠTELIAI: NARIAI>>